правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Киев
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Дворец Спорта в Киеве

Тип: Спортивная организация Телефон: 246-74-06, 246-72-53
Город: Киев E-mail:
Адрес клуба: Сайт: www.spalace.com.ua

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Дворец Спорта на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о спортивной организации:

В самому центрі Києва, біля підніжжя Черепанової гори, розкинулись володіння найбільшої критої спортивно видовищної споруди України.

Урочисте відкриття Київського палацу спорту відбулося 9 грудня 1960 року. За багато років існування під дахом Палацу проведені 16 чемпіонатів світу, близько 30 чемпіонатів Європи, 42 чемпіонати СРСР, 30 Єврокубків, 440 турнірів з 24 видів спорту, 10 турнірів серії гран-прі, 210 виставок та ярмарок, понад 4000 концертів, 20 семінарів та конференцій на різноманітні теми, а також льодові шоу та свята.

Після реконструкції у 1982 році, Палац спорту і сьогодні є високотехнологічною, багатоплановою спорудою, популярною серед спортсменів, бізнесменів, естрадних виконавців та відвідувачів. Дружня підтримка вболівальників для спортсменів, а також професіоналізм співробітників, сприятливі умови, чистота, комфорт і порядок складають всі необхідні умови для приємного відпочинку в Палаці під час будь-якого заходу.

З моменту вводу в експлуатацію Палац був бюджетною установою і тільки в 1989 році, вийшовши зі складу управління спортивних споруд, він став самостійним госпрозрахунковим підприємством.

На сьогодні Палац спорту надає послуги у сфері організації спортивних та концертних заходів, виставкової та рекламної діяльності тощо. На його території розташований гімнастичний комплекс із сучасним обладнанням та тренажерними пристосуваннями, який займається виключно підготовкою спортсменок – гімнасток.

Також Палац спорту виступає одним із засновників Київського міжнародного виставкового центру, який являє подальший перспективний розвиток виставкової діяльності – це унікальний виставковий комплекс міжнародного зразку, один з кращих в Європі.

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея Спортивной организации

Фотогалерея Дворец СпортаФотогалерея Дворец СпортаФотогалерея Дворец Спорта
Фотогалерея Дворец СпортаФотогалерея Дворец Спорта 

Поделиться с друзьями информацией о спортивной организации:

Отзывы о спортивной организации

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.