правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Киев
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Клуб любителів волейболу "Ліберо" в Киеве

Тип: Спортивная секция Телефон: 097-130-72-50
Город: Киев E-mail:
Адрес клуба: Сайт:
  • Київська обл., м. Біла Церква

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Клуб любителів волейболу "Ліберо" на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о спортивной секции:

Фотографии Клуб любителів волейболу "Ліберо"

Білоцерківська міська громадська організація "Клуб любителів волейболу "Ліберо" фізкультурно-спортивної спрямованості, яка на добровільних засадах та спільності інтересів об’єднує гравців, багаточисленних любителів цього виду спорту, організовує та проводить змагання класичного, аматорського, ветеранського, пляжного, паркового волейболу у м. Біла Церква.

У вересні 2010 року Клубу "Ліберо" виповнилось 3 роки.

З організації Клубу чоловіча та жіноча ветеранські команди клубу почали приймати участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах, що проводяться на території України серед ветеранів, в т. ч.: у змаганнях за Кубок України; у міжнародному турнірі, присвяченому пам’яті К. РЕВИ, в м. Глухів; у міжнародному турнірі, присвяченому пам’яті О. Г. ЄСИПЕНКА, в м. Харків; у відкритому турнірі на призи голови Полтавської обладміністрації.

У змаганнях за Кубок України 2010 року серед ветеранів з волейболу жіноча команда Клубу здобула Кубок України та золоті нагороди у віковій категорії серед жінок "50+".

В цьому році у змаганнях за Кубок України серед ветеранів з волейболу прийняла участь і чоловіча команда Клубу у віковій категорії серед чоловіків "55+", яку очолив Олександр ВАСЬКОВСЬКИЙ (тренер ДЮСШ). Команда посіла 7 місце із 10.

У минулому році у цих змаганнях за десять останніх років приймала участь збірна команда м. Біла Церква, яка була 11 із 15. Така участь у змаганнях лише сприяє зміцненню взаємовідносин з іншими спортивними клубами і командами ветеранів волейболу різних регіонів України та утвердженню авторитету м. Біла Церква у спортивному співтоваристві.

Через організацію турнірів і змагань у місті та участю членів Клубу у турнірах в інших регіонах України Клуб виконує своє головне завдання щодо пропаганди здорового способу життя серед громадян нашого міста, стимулювання занять волейболом серед осіб молодшого, середнього і старшого віку, як засобом збереження здоров'я, інтелектуальної і фізичної активності у зрілому віці.

У м. Біла Церква з 12 грудня 2010 року проходять змагання за Кубок  міста 2010 року з аматорського волейболу серед чоловіків.

Загальне керівництво по організації і проведенню змагань здійснюється виконкомом Білоцерківської міської громадської організації "Клуб любителів волейболу "ЛІБЕРО", безпосереднє керівництво проведенням змагань здійснює суддівська колегія, яка затверджена на зібранні представників команд учасників змагань.

У змаганнях цього року виконкомом Клубу було вирішено запровадити перехідний Кубок за перемогу у змаганнях за першість міста серед аматорського волейболу серед чоловіків, капітани команд підтримали дане рішення і за рахунок благодійних реєстраційних внесків команд підготовлено перехідний Кубок Клубу "ЛІБЕРО".

У змаганнях приймають участь вже 7 збірних самоорганізованих чоловічих команд любителів волейболу м. Біла Церква.

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея спортивной секции

Фотогалерея Клуб любителів волейболу "Ліберо"Фотогалерея Клуб любителів волейболу "Ліберо"

Поделиться с друзьями информацией о спортивной секции:

Отзывы о спортивной секции

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.